Sexsi shqip com man dating relationship

posted by | Leave a comment

Jane munduar gjate kohe te gjejne po shumica kan qen te flliqt. Ta Lag Gishtin Nje burre dhe nje grua te shtrire ne krevat ,burri po lexonte nje liber kurse gruaja ishte ne pritje per aksion. Gruaja e semure Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin” -“Po ti o gjyshi, ca bere?Nje dite i sjellin princeshes nje papagall qe nuk ka share hiq, dhe princesha vendos ta testoje. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet. – i thot infermeirja – Hoxha – i thot burri – Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. -i thote nipi “Mua me vrane” – i thote gjyshi Po ecte nje vlonjat e nje lushnjar ne autostrade ,e po benin gara kush t,ja parakalonte njeri-tjetrit. Tek dentisti Nje grua shkon tek dentisti dhe sapo ulet ne poltron zgjat doren dhe e kap dentistin te k*** Dentisti i palevizur dhe i shtangur i thote: -Zonje me keni kapur gjenitalet. Keshtu do te jemi te dy te sigurte qe nuk do e lendojme njeri-tjetrin.Hear the little pups howl: pic.twitter.com/v L8qf Xb7Ig This ruling builds on election security measures adopted earlier this year in Georgia after we sued the state along with @Paul Weiss LLP on behalf of @Common Cause.

babai pergjigjet: – Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte ‘- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.

Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.

Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari. Ne nje fshat ishte nje shpi gabelesh qe flinin te gjith bashke nate vone burri hyne ne shtepi dhe ne vend qe te bente dashuri me gruan beri me motren e gruas dhe gruaja e vet e hodhi ne gjygj..trupi gjykues i thoth ; i pandehur ngrihu e thuaj te verteten…burri thote ;; terr e sketerr, pa drita pa qeri , kater kembe gjeta shtrire, dy i cova , dy i lashe , se kujt ja futa nuk e pashe , gruas apo motres se grus kete ta gjej trupi gjykues. Ne fund ai i thote: -“nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe! ” Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl. E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote: “zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

” -ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist! Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.

Leave a Reply

updating bitdefender